Na ndiq

WeChat

WeChat

Na kontaktoni

Mob.: +86 134 8102 4441

Tel.: +86 771 5805 269

Faksi: +86 771 5805 259

E-mail: dingbo@dieselgeneratortech.com

Skype: +86 134 8102 4441

Shtoni: Nr.2, Rruga Gaohua, Parku Shkencës dhe Teknologjisë Zhengxin, Nanning, Guangxi, Kinë.

Kontaktoni

Shkruani emailin tuaj dhe merrni lajmet më të fundit nga ne.

E drejta e autorit © Guangxi Dingbo Power Equipment Manufacturing Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara | Harta e faqes
Na kontaktoni